PASTRIM I OXHAKUT

Shitet nga: oxhak 24 Maj 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
P A S T R O J M
OXHAQET
KALLDAJAT
KAMINAT

TEL DHE VIBER 044 476 322
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim