PRINTER DHE FOTOKOPJE ME NGJYRA

Shitet nga: BESI 19 Jan 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Ky printer dhe fotokopje me ngjyra është në shitje as ni vit nuk është i përdorur edhe është ende me garancion është shum i mir shitja po bëhet për shkak të mos perdorimit kush është i interesum mundeni të na telefononi edhe mundeni me ardh e me pa në rrugen lidhja e prizerenit ne tophane në dyqanin ton N.SH."BESI" ose ne tel.044202974 qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim