PRODUKT PER HEMOROIDE (probleme me zorren e trash)

Shitet nga: INFO MJEKSIA 03 Sht 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
PRODUKT PER HEMOROIDE (probleme me zorren e trash)
================================

==============================================
Jemi ne podujev vetem permes interneti punojm porosit tona mund te mirren edhe ne prishtine
Ju mirepresim
===============================================
Porosit ne +386 49-324-765 ose +377 (0) 45-536-404
======================================

Përzihet vaji i farës së zezë me vaj ulliri në të njëjtën masë dhe çdo ditë, pihen nga tre lugë të mëdha {në mëngjes, drekë dhe darkë} përgjatë një periudhë 10 ditore. Me këtë përzierje shpërlahet fyti para gjumit një hërë në tre ditë radhasi, dhe konsumohet për çdo ditë 3 kokrra fiq për gjatë një jave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim