PRODUKTE BUKURIE

Shitet nga: Lila 20 Mar 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Te gjitha femrat te cilat duan te duken bukur mund te beni porosi per produktet e bukurise nga Avon dhe Oriflame ne kete numer tel permes viber 049406876
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim