PROJEKTE PER BLETARI

Shitet nga: Florim 08 Pri 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Punojm Projekte per BLETARI per Grante ne Ministrine e Bujqesise dhe Zhvillimt Rural ,sipas porosis dhe pergaditjen e komplet dokumentacionit per aplikim ju mirpresim
1. Plan Biznesin
2.Indikatoret
3.Aplikimin etj...

Te gjitha keto me nje cmim shume te volitshem.

Kontako : TEL:(VIBER) 049-449-598

JU MIRPRESIM!!!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim