PSP CD t psp cd per sony 3 dhe memory stick

Shitet nga: dorian 23 Nën 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes ndamas dhe komplet Psp me dy cd dhe memory stick 2gb origjinal Psp n gjendje te rregullt vetem se cd nuk i pranon pershkak u thy kapaki mundet me ndrru punon prap,shes 1 cd per sony 3 Hokey poashtu edhe memory stick qe bon edhe n sony 3. Qmimi me marrveshje kontakt n viber whatsapp +38649716760
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim