Paisje medicinale,

Shitet nga: agimi 26 Mar 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten pajsjet medicinale

2 - shtaga mbajtese, te reja dhe te perdorura shume pake (nje jave) me cmim te pergjysmuar = nga 30,00 e zbritur ne 15,00 euro; /
1 - izolues se kembes nga lendimet e perdorur shume pake, e re, me cmim te pergjysmuar nga 50,00 eur ne 25,00 Eur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim