Paisje per Floke

Shitet nga: Ylli 12 Shk 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Disa jane shume pak te perdorura e disa jane te reja ne gjendjen shume te rregullt dhe me qmim shume te volitshum per me shume info me kontaktoni ne tel..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim