Paisje per frizer/e

Shitet nga: mergim 19 Mar 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes paisjet per frizer/e.
jon shum pak te perdoruna
3 karrika
2 pasqyre
1 lavaman
1 tavolin dhe
1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim