Paisje profesionale per Arkitektur

Shitet nga: Ardian 06 Mar 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Paisje profesionale per arkitektur ,ku perfshihen kto paisje :

1. Tabela per projektim dhe qanta e tabeles.
2. Kompasa (dy lloje njeri standart tjetri per rapitograf te markes se njohur ).
3. Rapitografa qe kan mundesin qe te mbushen me ngjyr .
4. Si dhe leter (rollne)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim