Pajisje per zdruktari

Shitet nga: xy 22 Pri 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   370 EUR

Komuna: Prishtinë
kompresor 50 lit.,
zdrug elektrik,
shllajferic,
dana,
dana teli,
shravcigera kom,
brusalic bosh 115,
sharr elektrik cirkullar,
dalta e drunit,
zdruk te dores mekanik te madh,
dalt te dores

Te gjitha jane te reja te paketuara dhe shiten bashke
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim