Pajisje tretmani

Shitet nga: Arbana Bakija 21 Jan 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Karrige dhe pajisja per trajtim te fytyres, kualitet i larte, ne gjendje te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim