Pampersa te madhesive te ndryshem dhe Fairy

Shitet nga: kastriot 16 Mar 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Pampersat me shumic dhe pakic14.30 euro
Fairy 1L 10 cope 1komplet 15 euro
Fairy 0.5L 21 cope 1komplet 18.50euro
Shikofoto
Transporti me marrveshje.
045531115
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim