Panel Diellor 250 Watt Polykristalline

Shitet nga: Albasolar GmbH 17 Pri 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Përshkrimi i Produktit:

250 Watt Panele diellore (solare) Polykristaline, PV-Modul 250Wp,Të përshtatshme për shtëpi mobile. Në vende pa energji elektrike, Panelet janë të prodhuara në makina precize, e pajisur me kornizë dhe xham me rezistencë ndaj Breshërit si dhe vetëpastrues kur bie shi.
Posedojmë të gjitha Sistemet duke filluar prej atyre Ishull deri ke Megawat gati pa kufinjë.
Paisje nga te gjitha Teknologjitë: Zvicerane, Gjermane, Europjane dhe Aziatike.
Vizitoni faqen www.albasolar.ch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim