Papagall "Cockatiel"

Shitet nga: Jeton 11 Mar 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes 2 papagalla ( 1 të gjinis mashkull 1 të gjinis femër )
+ kafazi
Papagallat jan te racës cockatiel qe jetojn deri 20 vite, dhe jane shum të shoqërushem me njerëz...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim