Pastrus I majes se letkonit Kodi i produktit: D93

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Blej24.com 29 Nën 14:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Prishtinë
Ky pastrus lektoni eshte menyra me e mire per pastrimin e majeve te letkonit sepse nuk e gerrith majen dhe nuk e zvoglon jeten e majes siq e bejne pastruset tjere jo-origjinal respektivisht telat e kuzhines apo ngjashem. Nuk ka nevoje per uje sikur te shpuza, nuk i bjen temperatura nese pastrohet maja si dhe perndi eshte i paisun me material jo rreshqites, pra nuk rreshqet ne tavolin.

Beje porosine direkt ne faqen Blej24.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim