Paulownia druri mbreteror

Shitet nga: Paulownia Liridoni 23 Tet 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Paulownia eshte dru dekorativ , Industrial dhe dekorativ.
Jemi kompani e licencuar per kultivimin dhe rritjen e fidaneve te Paulownias.
Per me teper info na vizitoni ne fcb : www.facebook.com/paulownia1
Ose nr kontakti viber +381631588783
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim