Pellet dhe Briket

Shitet nga: Qendrim 31 Krr 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shesim pellet dhe briket te kualitetit shume te lart.

Pelleti eshte i importuar dhe ne foto mund te gjeni edhe llojin e tij.

Per me shume informata, ju lutem me kontaktoni.Pelet
Pilet
Polet

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim