Pellet dhe Briket

Shitet nga: faton Mehmeti 28 Sht 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

195 EUR

Komuna: Prishtinë
Ofrojm Pellet te Kualitetit te lart 5.2 kw ne ore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim