Peme dhe lule drunore te shartuara

Shitet nga: shyqri 27 Nën 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten peme/fidane dhe lule drurore te shartuar dhe kete: Qershi, kulmri te bute, molla te gjelberta, zerdelija, lejthia, kumbulla amerikane, duda, rrush te kuq/zi qe nuk sperkatet me pesticide, Rrush Serezi (Ribizla), lule drurore te ndryshme, Numri eshte i kufizuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim