Pergatitje te CV-se, dokumentacioinit pune dhe i..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: General Management Consultants 22 Pri 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
VETEM PER KOHE TE SHKURTER!

Ne Ju pergatisim CV-ne, shkresen per aplikim dhe gjithe dokumentacionin Tuaj ne menyre profesionale per aplikim per pune dhe Ju pergatisim per interviste ne nje takim gjysmeditor.

Te gjitha keto per vetem 10 Euro!

Na kontaktoni:
Mail: info@gemacons.com
Mob: 045331442
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim