Peshore digjitale në formë luge

Shitet nga: "SmartTronik" N.SH 31 Jan 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Peshore pretcize dhe stabile
Dimensioni: 24 x 5 x 1.8 cm
Kapaciteti: max 300g , min 0.1g.
Bateri CR2032 .

Vizito www.smarttronik.com
ose linkun direkt http://smarttronik.com/index.php?id_product=872&controller=product&id_lang=2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim