Pikture, bardh e zi me tekniken e thengjillit

Shitet nga: Milot Krasniqi 17 Shk 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Eshte pikture qe ka teknike me laps thengjilli, bardh e zi dhe ka kornize te bardhe te vendosur ne xham.
Ka dimenzione 90x65 dhe eshte e pershtatshme ne ambiente familjare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim