Pisha

Shitet nga: Ard 18 Shk 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes pisha thuja piramidale me gjatësi 1.40 cm(disa janë edhe më të gjata). Pishat janë të plota dhe kan rrënjë të gjëra. I posedoj 25 copa.
Qmimi është shumë i volitshëm dhe është qmimi fundit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim