Pjepêr i hidhur

Shitet nga: Luan 29 Sht 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Prishtinë
Pjepri i hidhur ka vetinë e insulinës, duke shërbyer si një trajtim efektik kundër nivelit të lartë të sheqerit.Ky pjepër kontrollon prodhimin e insulinës nga trupi, duke nxitur kontrollin e sheqerit në gjak.
Ndër përdorimet e tjera të kësaj bime përfshihen edhe trajtimi i gripit dhe i ftohuri, tumoret, kolesteroli i lartë dhe psoriaza.
Pjepêri i hidhur është Antioksidanti më i fortë nga bimët ,ndihmon tretjen,shëron Bronhitisin.
Per qdo blerje ju ofroj edhe farat gratis qe ti keni te juajat viteve tjera si ndihme per njerezit qe kan nevoje per kete frut .
Sasia e limituar pershkak te sezones .
Lexoni për më shumë për pjeprin e hidhur ilaqin e mrekullueshëm
http://albanian.cri.cn/541/2014/02/21/182s129967.htm
http://www.diabetes.co.uk/natural-therapies/bitter-melon.html
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim