Pjese per brenera te naftes

Shitet nga: itali 31 Mar 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
jane te ardhura nga italija te gjitha jane te reja . kushe punone me nxemje edhe servisime te brenerav te naftes ne kosove i kuptone qka jane edhe sa kushtojne vlere e ketyre gjerav eshte per tiblere rrethe 1200 euro Une ijape per 350 euro vetu krejt mi marre se nje send nuke i dhe

pytje mosume beni se une nuki njofe keto gjera. Vetuem edi qe jane italiane edhe jane te reja pa perdore keto sene per qmime nuke diskotohet fikse 350euro komplet flm

ju lutem respektoni orari e thirrjes prej ora 12.00 deri ora 23.00 numri kontaktus 044449572
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim