Play Staqtion 2

Shitet nga: Jon 15 Pri 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
ka te gjitha kabllat vetem se nuk ka joystick edhe chip (kam edhe disa loja original dhe falls). FLM per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim