Plloter Tukan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Digi Print 09 Jan 00:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Plloteri eshte ne gjendje shume te mire printon deri ne 40 m2 ne ore koston e shtypit e ka shume te lire dhe qendrushmeri ne ambient te jashtem ka 3 vjet dimensioni i shtypit 1.60 m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim