Ploter HP 9000s mild solvent me 6 koka KonicaMin..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Krenar Belegu 15 Nën 00:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR   3 000 EUR

Komuna: Prishtinë
ploteri eshte ne gjendje te mire dhe shtyp me ngjyra mild solvent ngjyra te cilat gjenden ne tregun tonë. gjithashtu paisja shtyp ne te gjitha materialet e mundshme: leter, cerad, folie, folie me vrima dhe te gjitha materialet tjera dhe secila pjese e saj eshte pa problem per tu gjindur.

Shtypi eshte i kualitetit te larte

Nr. Kontaktues
049 823 333
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim