Plotesim aplikacioni per viza turisitike SHBA ( ..

Shitet nga: Armend 01 Mar 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Plotesim i aplikacionit per viza turistike dhe caktimi i terminit ne ambasade.


Vlen vetem per vizat turistike amerikane.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim