Pompe e ujit WILO dhe enen expanduese 300l

Shitet nga: Dugagjin 11 Mar 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes pompen e ujit dhe enen expanduese 300l pompa eshte e re dhe eshte e firmes WILO qmimi eshte 550 euro dhe garancion nje vit tel 044112754
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim