Pompe e ujit

Shitet nga: Dugagjin 22 Pri 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes pompen e ujit trefazore WILO e paperdorne dhe enen expanduese 300l qmimi 550 euro per dyjat pompen e shesh me garancion 1 vjet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim