Pompen e ujit WILO dhe enen expanduese 300l

Shitet nga: Dugagjin 16 Mar 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes pompen e ujit e re e firmes wilo dhe enen expanduese 300l qmimi eshte 550euro per dyjat tel 044112754 prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim