Prerje te Betonit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Beton-Tec 21 Qer 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bejme prerje te betonit te gjitha Trashesive,dhe shpurjen e vrimave,me dimezione te ndryshme hapje te dyerve,dritarev ne beton punajmi ter Kosoven po ashtu edhe ne Shqipëri,Maqedoni
punet kryhen pa pluhur,pa zhurme,pa mbeturina,
me ne fjala e fundit e teknologjis

Tel.049/313-205
045/313-205
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim