Prishtinë

Shitet nga: Prishtinë 11 Mar 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prishtinë
Janë shumë pak te perdorura . Po thuajse te reja . 3+2 . Janë shumë te pershtatshme dhe mund ti perdoresh edhe per fjetje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim