Priza (shtek) trefaz me kater vrima

Shitet nga: spina 06 Shk 07:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten priza dhe prizma (shtek mashkull dhe femer) trofaz me kater vrima te ardhura nga Gjermania. Çmimi 10 euro dyjat.

Kontakti:
044/140-901
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim