Prodhojm roleta te ndryshme

Shitet nga: Roleta 22 Mar 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhojm roleta te ndryshme te brendshme te jashtme plastike dhe alumin te gjitha ngjyrat me kualitet shume te mire dhe me qmime te volitshme per kontakt mundeni edhe ne viber e whatsapp..Tag: roleta, dyer dhe dritare te plastikes alumin, veneciane , audi, bmw, mercedes, opel, a1 a2 a3 a4 a5 a6 a7 a8 bmw 120 320 530 520 525 530 535 630 x3 x5 x6 q7 q5 q3 dvd navi mondial yamaha suzuki gsxr kawasaki 636 zx10 mercedes c200 c220 e 220 e 320 e500 s320 s500 kaqavida shkalle pvc dritare plastike fasade fasadex.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim