Prodhojm te gjitha llojet e Roletneve

Shitet nga: Roletne 20 Mar 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhojm te gjitha llojet e roletneve te brendshme te jashtme plastike alumin me kualitet shume te mire dhe qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim