Prodhojn dhe riparojm

Shitet nga: Mobile 18 Mar 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhojm dhe riparojm te gjitha llojet dhe prodhimet e mobileve ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim