Produkt sherues

Shitet nga: kastriot 05 Pri 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
ky esht linku i faqes vizitojeni https://www.facebook.com/www.kastrioti

Kyäni esht produkt sherues 100% natyral pa efekte negative


Përbërësit e Kyani Sunrise përmban shumë vitamina shëndetësore-promovimin dhe gjurmë minerale, duke përfshirë:
Vitamin B-1 (Thiamine)
Inkurajon trupin dhe e ç'helmon at
Mban një zemër të shëndoshë
Promovon një sistem të shëndoshë nervor
Konverton proteinat, karbohidratet dhe yndyrnat në energji
Kyani Sunrise ™ përmban 27 mg të vitaminës B-1 në 1 oz. shërbejnë.
Vitamin B-2 (Riboflavin)
Siguron energji të qelizave në trup
Mban nivele normale të hormoneve
Nxit prodhimin e qelizave shëndetshëm gjakut
Promovon funksion neurotransmitter
Mban sytë të shëndetshme dhe lëkurën
Kyani Sunrise ™ përmban 1,7 mg e vitaminës B-2 në 1 oz. shërbejnë.
Vitamina B-3 (niacin)
Thelbësore për një sistem të shëndoshë nervor
Mirëmban funksionin e duhur ndihmon tretjen e ushqimit
Ndihmon prodhimit të hormoneve
Ndihmon kthyer proteinat, karbohidratet dhe yndyrnat në energji
Nxit prodhimin e qelizave shëndetshëm gjakut
Kyani Sunrise ™ përmban 30 mg të vitaminës B-3 në 1 oz. shërbejnë.
Vitamin B-5 (Pantothenic acid)
Mbështet rritjen normale dhe zhvillimin
Ndihmon me stres (i quajtur vitaminë anti-stres)
Ndihmon kthyer proteinat, karbohidratet dhe yndyrnat në energji
Ndihmon në shërimin plagë
Luan një rol në prodhimin e biliare, vitaminë D, qelizat e kuqe të gjakut, hormonet gjëndër veshkave, dhe neurotransmitters.
Kyani Sunrise ™ përmban 125 mg e vitaminës B-5 në 1 oz. shërbejnë.
Vitamina B-6 (pyridoxine)
Mbështet një zemër të shëndetshme dhe qarkullimin e gjakut
Promovon funksionin e duhur nervore
Inkurajon një sistem të shëndoshë imun
Mirëmban funksionin e muskujve
Ndihmon kthyer proteinat, karbohidratet dhe yndyrnat në energji
Luan një rol në prodhimin e hormoneve, qelizave të kuqe të gjakut, enzimat, funksionin e trurit, dhe shëndetin e lëkurës
Kyani Sunrise ™ përmban 25 mg të vitaminës B-6 në 1 oz. shërbejnë.
Vitamina B-12 (Cyamcoblamin)
Esenciale për prodhimin e qelizave të kuqe të gjakut
Ndihmon në krijimin e materialit të ADN-së
Mbështet një sistem të shëndoshë nervor
Ndihmon kthyer proteinat, karbohidratet dhe yndyrnat në energji
Për më tepër, një studim i ri botuar në revistën, Neurologji, tregon se mangësitë në Vitamina B-12 janë të lidhur me kujtesën dhe problemet e të menduarit, si dhe t'kurrje të trurit që mund të kontribuojnë në problemet njohëse.
Kyani Sunrise përmban 200 mcg e vitaminës B-12 për 1 oz. shërbejnë.
Vitamina C (acidi Ask..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim