Produkt suedez bimor kunder rrudhave

Shitet nga: dermyn active serum 28 Shk 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

39 EUR

Komuna: Prishtinë
Dermyn Active Serum,
Eshte serum natyral nga bimët për largimin e rrudhave dhe mundeson dukjen edhe me te bukur, per te dy gjinitë.
Tani edhe me transport gratis ne te gjithe Kosovën.
Per me shume mund te shihni ne faqen tone në facebook dermyn active serum.
Për çdo informatë shtesë mund të na kontaktoni .
Poashtu jemi të interesuar edhe për bashkepunetor nga shitoret e kozmetikave apo te ngjajshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim