Produkte islame

Shitet nga: Gezim Sopa 01 Tet 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kemi lloje te ndryshme te produkteve, shesim me shumic e pakic, punojme me porosi . disa nga produktet jan te shenuara me posht, pa ka edhe te tjera qe nuk jan shenuar.
Mund te na kontaktoni ne numrat ; +386 (0) 49-324-765 ose +377 (0) 45-536-404 Me respekt Gezimi
Shampoo për shpeshtimin e flokëve
Shampoo për rritjen e flokëve
Shampoo për flokë të djegura
Shampoo kundër zbokthit
Shampoo kundër rënies së flokëve
Shampoo kundër këputjes së flokëve
Shampoo ideal për flokë të dëmtuar dhe të lyer
Mjaltë sidri me qumësht blete
Mjaltë ginseng plus
Mjaltë për trajtimin e sterilitetit te dy gjinitë
Mjaltë për dobësim (humbje peshe)
Mjaltë për anemi
Mjaltë për bronhit
Mjaltë për imunitet
Mjaltë kundër mykut
Mjaltë për kelbaz
Mjaltë për testosteron
Mjaltë për energji trupore
Mjaltë për ata që vuajn nga oligospermia
Mjaltë për fertilitet dhe energji
Mjaltë për hemoroide
Mjaltë për majasil
Mjaltë për ithati ne luth
Mjaltë për kolesterol
Mjaltë për sheqer ne gjak
Mjaltë për infeksione
Mjaltë me xhinxhifil
Krem kundër piklave në lëkur
Krem për lëkur të yndyrëshme
Krem për lëkur të thatë
Krem për stria
Krem anti rrudha
Krem anti akne
Krem anti plakje
Vaj për majasil
Vaj shërues për lukth
Vaj shërues për vena
Vaj për hollim gjaku
Vaj shërues për cista në mitër
Vaj shërues për damar të zemrës
Vaj shërues për yndyrë në gjakë
Vaj shërues për hemoroide
Zbardhja e lëkurës vende vende
Ujë kekiku për gurë në veshka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim