Produkte natyrale efikase

Shitet nga: visar 10 Gsh 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Ofrojme shum produkte natyrale dhe teper efikase per shendetin tuaj,ju mirpresim.

TRANSPORTI: Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni,ofrojmë shërbim transporti në të gjitha shtetet përmendura për çmim 3 euro.
KONTAKTI:
E-Mail: e.bu.h@hotmail.com
• Kosovë Tel:+37745817901 +‪#‎Viber‬ – ‪#‎Whatsapp‬
Na dërgoni këto të dhëna tuaja:Emrin mbiemrin,Adresën,Qytetin apo Fshatin,Dy numra të telefonit,produktet dhe sasinë.

Na kontaktoni ne FaceBook..Visar Ismail Abdullah Kadriu,dhe shikoni produktet tona.

https://www.facebook.com/KenziibnIsmailelkaderi/posts/1017822931616676
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim