Produkte per mbjellje thonjesh dhe manikyr

Shitet nga: Ariana 04 Sht 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Produkte kualitative te firmes Jolifin nga Gjermania.

Gell llaka 8 ngjyra+base coat+top coat + gell remover
Gellat me ngjyra 13 ngjyra
Ngjyrat per dizajn 18 ngjyra
Gell per french, gell matt top coat,
Furra led per ngrirjen e gellit
Shpuese thonjesh per vathe
Brusha elemente te ndryshme per dizajne dhe te gjitha mjetet tjera te nevojshme per mbjellje te thonjeve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim