Projektora

Shitet nga: projektor 23 Shk 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Projektori Benq dhe epson jan shitur, ne shitje edhe Toshiba projektor ipa perdorur i ri me qant mbajtse si shihet edhe nfoto posedon gjitha paisjet ,muncisht kontakto n'imell nr.tel ipadisponushem per.mometin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim