Puma

Shitet nga: Gjeffi 05 Tet 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Shesim puma me shumic dhe pakic te ardhura nga Austria.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim