Puma

Shitet nga: Gjefi 07 Tet 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Shesim puma me shumic dhe pakic te ardhura nga austria.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim