Pune dore

Shitet nga: Safija 30 Nën 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet nje trepezari e madhe e punur me grep si dhe nje pjes per tabak dhe tri pjese per tavolina te vogla.
Puna e eshte e kualitetit te lart .
Shiten ne komplet cmimi eshte per te 3 copat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim