Punoj pune dore

Shitet nga: Xhemile Gashi 09 Shk 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Punoj : xhempera , bluza , shalla , doreza, kapuc dhe qorape
Poashtu punoj edhe me patisk qendisi gjera te ndryshme .
Postava (komplet ) , mindila dhe gjera te tjera .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim