Punojme Oborre me Kubeza NTSH "Dardani"

Shitet nga: NTSH "Dardani" 27 Mar 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Punojm oborre, trotuare, parkinge dhe hapsira te ndryshme me te gjitha llojet e kubzave te betonit.

Me pervoj 20 vjeqare gjermane. NTSH "Dardani"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim